PONUKA

Konzultácie
Internet prevratne mení množstvo trendov, ako sa v nich vyznať? Chcete poradiť, do čoho investovať svoj čas a ako postupovať? Poradíme vám, akú stratégiu zvoliť na sociálnych sietiach ako Facebook či Twitter. Ukážeme vám, ako sa zapojiť do mobilnej revolúcie: aké aplikácie môžete vyvíjať, ako sa pohrať s location based services (službami využívajúcimi informácie o polohe zákazníka z jeho mobilného telefónu), či vo vašom prípade možno využiť augmented reality (rozšírená realita - doplnenie skutočnosti o súvisiace virtuálne informácie) a ďalšie nové trendy.

Školenia a prednášky
Potrebujete vyškoliť váš tím? Naučíme ich, ako písať pre web, vytvoriť kvalitnú internetovú stránku, ako efektívne investovať do marketingu na webe či v sociálnych sietiach, ako vystupovať a firmu na Facebooku a na čo si dať pozor. Naši konzultanti už vyškolili stovky zamestnancov a nebude pre nich problém zostaviť školenie na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Nebudú chýbať ani praktické príklady.

Analýzy 
Stojí vaša firma pred dôležitým rozhodnutím o svojom pôsobení na internete? Nechajte si vypracovať sofistikovaný pohľad zvonka. Na základe bohatých skúseností nášho tímu a osobných stretnutí vám ponúkneme detailnú analýzu problému a naše odporúčanie. Okrem toho pripravíme prezentáciu výsledkov, zodpovieme vaše otázky a prípadne analýzu doplníme podľa vašich požia

Kompletné internetové projekty na kľúč 
Potrebujete na seba prilákať na internete pozornosť, chcete viac zapojiť svojich zákazníkov, ale nemáte zatiaľ správny nápad či čas na realizáciu nového projektu? Objednajte si internetový projekt na kľúč. Na základe osobného stretnutia pre vás vymyslíme originálny a efektívny internetový projekt využívajúci aktuálne trendy. Schválený projekt potom rozpracujeme do detailného zadania pre vašich programátorov, alebo ho celý zrealizujeme a dodáme hotový.

Monitoring sociálnych sietí
Ako sa darí vašej firme na internete? Ako vás zákazníci vnímajú? Čo sa im páči a čo kritizujú? Objednajte si od nás monitoring sociálnych sietí. Včas vás upozorní na potenciálne problémy - a to skôr, než sa téma dostane do mainstreamových médií a prerastie v reálne problémy. Monitoring a pravideľný audit vám ukáže, na akú časť komunikácie sa viac zamerať a v čom je vaša najväčšia sila. Ukáže vám fakty o tom, či je vaša komunikácia na internete a v sociálnych sietiach efektívna.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.


Generačný čas: 1.6040802002ms, CMS system created by mr.Puetro (www.puetro.net)